• 12 içerik
  • 13 kategori
  • 3 yorum
  • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

  • admin

  • 199 views

  • 27 Temmuz 2018

  • 0

  • 3

Hamile Giyim Modelleri


Hamile Giyim Modelleri

Bütün kadınların özel bir özelliği olup, dünyaya çocuk getiriyorlar. Masum, saf ve küçücük bir bebeği doğurabilmek, en güzel duygudur. Hamileliğinizin sırasında, şık ve güzel görünmekten vazgeçmeden modayı yakından takip edebilirsiniz. Babylon shower kutlaması için ne giyeceğinize henüz karar veremediyseniz, hamile giyim modellerine bakmanıza fayda var.

Nelerdir?

Klasik Parti Organizasyonlar İçin Kıyafet

Baby shower partisi için her anne adayı şık olmak ister. Kız bebeği bekliyorsanız hazırlayacağınız partinin konseptinde pembe renk, prensesler gibi süslemeler kullanılır. Eğer bir erkek bebeği bekliyorsanız mavi renk, arabalar, futbol topları gibi süslemeler kullanılabilir.

Sağlıklı ve Şık Modeller

Hamilelik dönemi, hem anne için hem de bebek açısından önemli bir dönem olup yediklerinize önem verdiğiniz kadar kıyafetlere de verilmeli. Günümüzde birçok imkanın olmasıyla organik kıyafetler tercih edilmeli. Bu organik kumaşlar ile tasarlanan kıyafetler çok şık olur. Baby shower için bu organik kıyafetleri giyebilirsiniz.

Hamilelikte Elbise Giyimi

Karnınızın büyümesiyle pantolonlar, etekler, dar taytlar giyemez hale gelinir. Bu nedenle hamilelik sırasında içinde en rahat hissedeceğiniz kıyafet elbisedir.

Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Hamile giyim, istediğiniz marka, desen ve renk seçenekleri fazla olup tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Bu dönemde vücut sıcaklığınız artacağından ve bu durum bebek dünyaya gelene kadar devam eder. Bu durumda kıyafet seçerken kumaş cinsi çok kalın olmayan, hava geçirme özelliği olan elbiseleri seçin. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise kumaşın elastikliğidir.

Pantolon Modelleri

İkinci veya üçüncü aydan itibaren artık pantolon çok rahat olmayabilir. Fakat artık hamile pantolonları almak mümkündür. Bel kısmı elastik olan ve göbeğinizi destekleyecek pantolonlar tercihiniz olsun.

Tunikler

Tunikler, kullanışlı ve rahat olmasından oldukça fazla tercih edilir hamile döneminde. Birçok renk ve kumaş seçeneklerin de olmasıyla yaz kış kullanılabilir.

Hamile İç Giyim

Bu dönemde göğüslerin büyümesiyle yapacağınız sütyen seçimi çok önemli. Deforme olmamaları için sentetik olmayan, pamuklu kumaştan yapılan sütyenleri seçin. Doğal kumaştan ve hafifçe bol olan iç giyimi seçin, kan dolaşımınızın açısından çok önemlidir. Unutmayın hamilelik dönemi, en rahat hissetmeniz gereken dönemdir.

 

Yazar: admin

12 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.