• 12 içerik
  • 13 kategori
  • 3 yorum
  • 5 tane de

CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

POPÜLER İÇERİKLER
(OKUNMA SAYISINA GÖRE)
0 yorum

Rota virüsü çoğunlukla 5 yaş altı çocuk ve bebeklerde görülür. Aşırı sıvı kaybı oluşturması neticesinde vücudun sıvı elektrolit dengesini bozmaktadır. Rota virüsü ..

0 yorum

Anne karnında bebek nasıl beslenir konusuna uzmanlar şu şekilde yaklaşıyor: Bebekler henüz anne karnında iken fetüs olarakta adlandırılırlar. Bunun temel sebebi bebeğin henü..

0 yorum

Bebek Anne Karnında Ne Zaman Hissedilir? Bu durum annenin kaçıncı gebeliğini yaşadığı ile alakalı olan bir durumdur. Bebeklerin hareketleri her zaman aynı dönemde başlar faka..

3 yorum

Çocuklarda İştahsızlık İçin Öneriler 8-9 aylıktan okul çağına kadar olan süreçte, ebeveynler en çok çocuklarının iştahsız olmasından şikayet ediyorlar. Çocuğun yem..

0 yorum

Disleksi Hastalığının Çocuklarımız Üzerindeki Etkisi Dislektik çocuklar en çok odaklanma konusunda güçlük yaşarlar, kelimeleri hafızalarında da tutmakta zorlanır, ritim u..

0 yorum

Anne karnında bebek kilo alması tamamiyle annesinin tükettiği gıdalarla ilgilidir. Bu süreçte annenin tükettiği gıdalar bebeğin doğum zamanı geldiğinde doğduğu kilosu içi..

0 yorum

BEBEK GELİŞİMİ HAKKINDA BİLGİLER Bebek gelişimi hakkında bilgiler edinmek tüm anneler için oldukça önemlidir. Doğacak olan bebeğinizin gelişimini nasıl tamamlayacağı, si..

0 yorum

Hamile Giyim Modelleri Bütün kadınların özel bir özelliği olup, dünyaya çocuk getiriyorlar. Masum, saf ve küçücük bir bebeği doğurabilmek, en güzel duygudur. Hamileliğini..

0 yorum

Düşük Sonrası Hamilelik İçin En Az 6 Ay Beklemek Gerekiyor Hamilelik süreci içerisinde kimsenin düşünmek dahi istemediği düşük yapma tehlikesi son ana kadar her kadın da b..

0 yorum

  1-Sağlıklı Bir Hamilelik İçin Dikkat Etmem Gereken Noktalar Neler? Anne adayları için hamilelik süreci,  anne olma sevinci ile birlikte bazı soru işaretlerini de beraber..